Новокаховське училище №14: “Будь найкращим у своїй справі!”

Днями на базі професійно-технічного училища №14 м. Нова Каховка відбувся спільний захід з центром зайнятості та партнерами з програми «Дуальна освіта Херсонщини», яку презентує Херсонський машинобудівний завод  (ХМЗ ) та його партнери:  ПТУ №14, Херсонський національний технічний університет, Херсонський політехнічний коледж, Херсонський професійний суднобудівний ліцей, Новокаховський коледж ТДАТУ.

Дуальність як методологічна характеристика професійної освіти передбачає узгоджену взаємодію освітньої та виробничої сфери з підготовки кваліфікованих кадрів. Підготовка кваліфікованих спеціалістів від робітника до магістра буде відбуватися на база Херсонського машинобудівного завод у (ХМЗ ) поетапно , що дає можливість працювати та навчатись БЕЗКОШТОВНО та додатково учням ПТНЗ отримувати додаткову стипендію у розмірі 1500 грн.

З 2018 – 2019  н. р. першокурсники з професії «Верстатник широкого профілю» стануть найпершими учасниками  програми «Дуальна освіта Херсонщини». Після закінчення нашого навчального закладу Ви, маєте можливість вступити на ІІІ курс коледжу, а після його закінчення здобувати освіту в вищому навчальному закладі починаючи з ІІІ курсу.

На заході були присутні учні 9-их класів шкіл Нової Каховки та прилеглих сільських рад, де перед ними виступили: заступник директора з персоналу ХМЗ Ольга Єщенко та представники навчальних закладів, які входять в проект «Дуальна освіта Херсонщини».

Продовження презентації програми відбулося на регіональному заході для шкільної молоді «Твоя професія – воє майбутнє», де студенти  гідно продемонстрували свої вміння та навички, показали майстер-класи з професій: «Верстатник широкого профілю», «Кухар», «Кондитер», «Няня. Гувернер», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Слюсар з ремонту транспортних колісних засобів». Отримуй професію в ПТУ №14  – і ти ніколи не будеш безробітним!

 

Адміністрація  ДНЗ «ПТУ №14 м. Нова Каховка»