Новокаховське УПСЗН нагадує умови отримання пільг та субсидій у поточному опалювальному сезоні

Починаючи з 01.07.2015 року згідно Закону України від 28.12.2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», пільги дітям війни, учасникам війни, багатодітним сім’ям та деяким іншим категоріям громадян надаються за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. У 2018 році розмір податкової соціальної пільги склав 2470,00 грн. 

Також слід зазначити що громадянам, які мають право на пільги слід бути уважними, оскільки у разі призначення житлової субсидії особам, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії, пільги з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива не нараховуються протягом періоду отримання житлової субсидії, крім випадку, коли пільговиками є члени сім’ї особи із складу домогосподарства, які не проживають за адресою домогосподарства.

За більш детальною інформацією просимо звертатись до відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Історична, 18, каб. №16, тел. 4-54-60.