Новокаховські баскетболісти – призери обласної спартакіади школярів

28-29 березня  у Новій Каховці, в спортивній залі «Будівельник» та спортивній залі ЗОШ №1, відбулись  фінальні змагання з баскетболу за програмою обласної спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

У змаганнях взяли участь 7 команд юнаків та 6 команд дівчат. Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти під керівництвом тренерів-викладачів Миколи Дзюбенка  та Олексія  Щепкіна.

Змагання проводилися за наступною системою: команди були розподілені на дві групи, в яких ігрові зустрічі проводилися за коловою системою. За підсумками цих ігор були зіграні стикові матчі.

Наші юнаки у своїй групі перемоги команду з Голої Пристані та поступилися баскетболістам з Каховки, таким чином посівши друге місце в групі та отримавши право боротися за «бронзові нагороди». У грі за 3-4 місце юні спортсмени Нової Каховки зустрілися з командою Каланчацької ОТГ, яку в підсумку обіграли та вибороли «бронзу».

Наші дівчата на груповому етапі обіграли баскетболісток з міста Каховка та Каланчацької ОТГ, а в фіналі поступилися суперницям з Голої Пристані, таким чином посівши почесне ІІ місце.

ІІІ місце –  Каховка.

Переможці та призери були нагороджені грамотами Херсонського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо вихованців та вихованок ДЮСШ, їхніх тренерів із вдалими виступами  і бажаємо їм успіхів у подальших змаганнях!

Висловлюється подяка відділу освіти (начальник Оксана Якубова) за допомогу в організації змагань та директору ЗОШ №1 Олені Зуйко  за надання спортивної зали  для їх проведення.