Новокаховські бібліотеки отримали книги від Українського інституту книги

На початку року дві бібліотеки Новокаховської Централізованої бібліотечної системи отримали 827 нових книг в рамках державної програми поповнення фондів публічних бібліотек Українського інституту книги.

Всього книжкові видання отримають лише 603 бібліотеки з 15000 бібліотек України. Пощастило 20 бібліотекам з Херсонської області. Серед них і Центральна міська бібліотека і міська бібліотека для дітей та юнацтва Новокаховської ЦБС – перша отримала 317 книг, друга – 510.

Нові книжки, видані у 2020 році, виключно українською мовою, гарно ілюстровані, об’єднані серіями «Знамениті українці», «Великий науковий проєкт», «Політичні портрети», «Українська міфологія», «Мистецтво мислити» та ін. Кожна книга має особливу наліпку «UKRAINIAN //|||BOOK INSTITUTE».

Щоб отримати нові книги була зроблена чимала робота, адже обов’язковою умовою Інституту книги була наявність в бібліотеках веб-сайту або сторінки в соціальних мережах, проведення заходів з популяризації читання та готовність надавати Інституту інформацію про книговидачу придбаних видань.

Бібліотеки заповнили анкети бібліотек-учасників – своєрідний звіт роботи з читачами за три роки (2017, 2018, 2019) з інформацією про наявність комп’ютерів, інтернету, кількість відвідувань бібліотек, дані про бібліотечний фонд і кількість надходжень за останні роки, кількість організованих та проведених заходів з промоції української книжки і читання.

Завдяки активній роботі колективів бібліотек, зацікавленості наших читачів та багатолітній плідній співпраці з учителями, а також підтримці міської влади, депутатів та громадських діячів стало можливим цьогорічне поповнення цікавими книжками.

Відділ культури і туризму