Новокаховські гімназисти здобули феєричну перемогу на обласному етапі змагань “Старти надій”

14 травня у  Скадовську відбувся третій (обласний) етап змагань «Старти надій-2018», на якому Нову Каховку представляла команда гімназії, здобувши перемогу у  міського етапі  змагань.

Чотирнадцять учасників – Березан Сергій, Клиба Денис, Кисловський – Савич Владислав, Тимошенко Вероніка, Кушнір Данило, Садовник Іван, Папідзе Софія, Сімончук Владислав, Артемчук Артем, Бойко Євгеній, Калінін Андрій, Гугля Альона, Саннікова Дар’я, Андріанова Аліна – самовіддано захищали честь міста з наступних  видів спорту: естафетний біг, стрибки в довжину, метання м’яча, піднімання тулуба, біг 800м для дівчат і 1000м для хлопців.

Не обійшлось, на жаль, без форс-мажору. У одного з учасників команди зламана рука і ще навіть не знятий гіпс, а він біг естафету, стрибав у довжину. У Данила Кушніра в  ранок від’їзду була висока температура, але на заперечення тренера їхати  в такому стані, він відповів: «Не можу підвести команду!». Ось такі вони – самовіддані  гімназисти, в серцях яких живе дух патріотизму, відповідальності за доручену справу,  настрій  перемогти попри всі перешкоди.  І цей дух допоміг команді. За результатами  саме новокаховчани вибороли найбільше балів, залишивши далеко позаду і Херсон, і Скадовськ, і Генічеськ, і Берислав, і інші районні центри області, посівши І призове місце.

Школа пишається своїми учнями і їхнім тренером – учителем фізкультури гімназії І. Коваленком та його молодою колегою А. Вавілюк, а також  щиро дякує батькам, які виховали таких чудових, відповідальних і старанних дітей.

Попереду у команди серйозні тренування й підготовка до участі у всеукраїнських змаганнях «Старти надій». Тож хай щастить вам, сміливці, й у наступному етапі багатоборства!

                                                                       М. Самохіна, заступник директора гімназії