Новокаховські гімназисти – знавці олімпійського спорту

 Під таким гаслом у гімназії Новокаховської міської ради проходила декада з виховної роботи у вересні.

За цей період був проведений традиційний крос «Золота осінь», години спілкування на олімпійську тематику, виставка малюнків, спортивні змагання в гімназії. 12 вересня  збірна команда гімназистів взяла участь у міських спортивно – масових заходах у рамках олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту, де гімназисти посіли найбільшу кількість призових місць з різних видів спорту й нагороджені грамотами та медалями.

А ось на світлинах фрагменти зустрічі учнів 3-Б класу  з відомою спортсменкою, колишньою ученицею гімназії Анною Макаровою, яка розповіла дітям про свій нелегкий шлях до  високих досягнень  з важкої атлетики, показала численні медалі та кубки.

Класний керівник 3-Б класу І. Головко  організовує такі зустрічі з метою прищеплення своїм учням навичок здорового способу життя,  залучення їх до занять у спортивних гуртках та секціях.  І вже має свої вагомі показники: з 29 учнів класу на сьогоднішній день 16 займаються в різноманітних спортивних секціях: з тенісу, волейболу, футболу тощо. А батько Бошян Христини  на базі цього класу веде секцію карате.

                                                                            М. Самохіна, заступник директора з виховної роботи