Новокаховські лікарі відповідальні за свої дії і вчинки

Лікарі з надання первинної медичної допомоги, а саме, лікарі-педіатри є професіоналами в галузі надання первинної допомоги дитячому населенню. Лікарська амбулаторія №5 (Дитяча поліклініка) м. Нова Каховка має доступні та сучасні комунікації, за допомогою яких можна записатися на прийом до лікаря.

Незалежно від наявності Декларації, лікарі-педіатри обслуговують дітей під час амбулаторного прийому, виїзду у ФАПи в селах та 100% – виклики вдома. Невідкладну допомогу надають чергові лікарі-педіатри протягом робочого тижня та у вихідні дні безперервно.

Завдяки керівництву Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА в часи новаторських змін не тільки збережений кваліфікований кадровий фундамент первинної ланки, а також він заохочений працювати в нових умовах.

ШАНОВНІ НОВОКАХОВЧАНИ! Незалежно від змін у медичній галузі, наші медики відповідають високому званню лікаря. Педіатричний досвід та відданість професії не дозволяють їм ігнорувати дитяче здоров’я. Людську гідність не можна обмежити на певних етапах, так як існують етико-правові цінності та традиції.

Неправдива інформація, яку легко можна розповсюдити за допомогою соціальних мереж, може бути корисною лише для тих, хто заповнює інформаційний простір «УРА – МЕСЕДЖАМИ». Набагато складніше відновити ставлення до спеціаліста, у якого, насправді, є честь і гідність.

Брехлива інформація, яку сьогодні розповсюдили в соціальних мережах, про відмову новокаховських лікарів щодо надання медичної допомоги дитині  з гіпертермією не є правдивою і паплюжить честь і гідність всього колективу Дитячої поліклініки.