Новокаховські ліцеїсти знають про Євросоюз усе

7 грудня у Новокаховському техніко-економічному ліцеї в рамках Всеукраїнського тижня права відбулася  тематична вікторина «Євросоюз: історія, сучасність, перспективи» у формі конкурсних змагань серед учнів 10-11 класів: дві команди: «Париж» (10 клас, історичний профіль) і «Лондон» (11 клас, фізико – математичний профіль).

Під час заходу у п’яти турах ліцеїсти продемонстрували глибокі знання з історії створення об’єднаної Європи, законодавчу базу ЄС, стосунки між Україною і Євросоюзом на сучасному етапі та в історичній ретроспективі. Окремо згадано про запровадження безвізового режиму в поточному році.

За підсумками змагань визначено дві категорії переможців. У колективному форматі перше місце посіла команда «Лондон» (11 клас, капітан Супрун Юлія), серед гравців команди «Париж» першою у номінації «кращий індивідуальний гравець» відзначено ученицю 10-Б класу Радченко Марію. До заходу у якості ведучих було залучено учнів 9 класу Тимченко Ганну і Федищева Артема, котрі належно виконали покладені на них обов’язки, за що також відзначені подяками оргкомітету вікторини.

Проведення інтелектуальної гри за тематикою євроінтеграції стає доброю традицією ліцею. Дана вікторина системно проводиться в навчальному закладі вже другий рік поспіль. Вітаємо переможців і чекаємо на наступні зустрічі в подібному форматі.