Новокаховські пляжники не припиняють здобувати перемоги

Днями у Херсоні, на території гідропарку,  відбувся ІІ тур чемпіонату області з пляжного волейболу. Надзвичайно приємно те, що цей вид спорту набирає популярності в нашій області. Підтвердження цьому – участь у змаганнях 23 чоловічих та 19 жіночих команд. Нову Каховку на турнірі представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти під керівництвом тренерів Петра та Галини Бойків.

 
У підсумку наші чоловічі команди показали  гарні результати. Так, Сашко Бойко зі своїм напарником Денисом Кравченком з села Виноградове протягом туру не зазнали жодної поразки. Юнаки обіграли наступні команди: Білий/Коваленко (Херсон), Кудревський/Костюнін (Виноградове/Херсон), Мартинюк/Набока (Нова Збур’ївка). У півфіналі юні пляжники перемогли представників  Нової Каховки та Херсона Бойко/Крамаренко, а в фіналі з успіхом здолали команду Решотка/Щерба (Правдино/Каховка), тим самим виборовши звання чемпіонів туру.


Євгеній Бойко грав у  парі з херсонцем  Данилом Крамаренком. Юнаки обіграли представників з Генічеська Андросенко/Ярошевський, але поступилися пляжникам Решотка/Щерба (Правдино/Каховка). У півфіналі програли команді Бойко/Кравченко (Нова Каховка/Виноградове), а в грі за ІІІ місце – Архипову/Василенку з Херсона, посівши таким чином  4 місце.
Новокаховчани Дмитро Щербинський з Русланом Каратіцьким у підсумку посіли 9-12 місце.
Серед жіночих команд новокахованки  продемонстрували наступні результати. Усаніна Катерина та Меркотан Наталія  впродовж змагань обіграли команди: Скрипчук/Іващенко (Брилівка), Матвєєва/Бричка (Чулаківка), поступилися парі Міщенко/Шульга (Херсон/Чулаківка), обіграли вдруге команду Скрипчук/Іващенко. У півфіналі програли  пляжницям з  Виноградового Шматенко М./Шматенко Т., а в грі за ІІІ місце вдруге поступилися команді Міщенко/Шульга, посівши в підсумку 4 місце. Вереша Вікторія та Погоріла Златослава обіграли спортсменок Литвинова/Літвінова (Нова Каховка), Шматенко/Джуль (Виноградове) та поступилися командам Шматенко М./Шматенко Т. (Виноградове) і Волосян/Мищенко (Чулаківка), посівши 5-6 місце. Литвинова Валерія та Літвінова Дар’я посіли 9-12 місце.
За підсумками ІІ туру чемпіонату Херсонщини  до трійки сильніших увійшли:
1 місце – Бойко Олександр/Кравченко Денис (Нова Каховка/Виноградове);
2 місце – Решотка Віталій/Щерба Антон (Правдино/Каховка);
3 місце – Архипов Аркадій/Василенко Данііл (Херсон).

Серед жіночих команд:

1 місце – Волосян Анастасія/ Мищенко Інна (Чулаківка);
2 місце – Шматенко Маргарита/Шматенко Тетяна (Виноградове);
3 місце – Міщенко Олександра/Шульга Анна Херсон/Чулаківка).
Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та грошовими винагородами.
Вітаємо переможців та призерів змагань!
До речі, усіх прихильників і любителів  цього видовищного і цікавого виду спорту запрошують на фінал чемпіонату Херсонської області, який відбудеться в серпні у Новій Каховці. Терміни проведення будуть повідомлені додатково.