Новокаховські пляжники – призери І туру чемпіонату України

11-14 травня в місті Чорноморськ Одеської області відбувся І тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 15 років. У змаганнях взяли участь 18 команд юнаків та 59 команд дівчат майже з усіх регіонів України.

Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти Новокаховської міської ради (директор спортивної школи П. Бойко) Бойко Олександр та Бойко Євгеній.

Варто відзначити, що на змаганнях Олександр виступав в парі з Онищенком Нікітою із Запоріжжя, а Євгеній – з Крамаренком Данилом з міста Херсон.

Пара пляжників Бойко/Крамаренко, обігравши суперників з міста Кропивницький та зазнавши поразки від пляжників з міста Роздільна і міста Запоріжжя з однаковим рахунком 0:2, нажаль вибули зі змагань, посівши в підсумку 9 місце.

Олександр зі своїм партнером Нікітою виступили більш вдало. Юнаки протягом 4 ігрових днів обіграли команди з міста Рівне (2:0) та з міста Чорноморськ (2:1). У півфіналі пара пляжників Бойко/Онищенко зустрілися з Зуєнко Кирилом та Курінним Данилом,  яким, нажаль, поступилися з рахунком 0:2. А в грі за 3 місцем Олександр з Нікітою, зібравшись з силами, обіграли суперників з міста Запоріжжя Фесенко/Попов з рахунком 2:1, тим самим вибороли бронзові медалі змагань.

У  підсумку змагань ІІІ місце посіла команда Запоріжжя/Нова Каховка, ІІ місце виборола команда Харків/Бахмут, а переможцями І туру стали пляжники з міст Запоріжжя та Первомайський.

Вітаємо нашого вихованця Олександра Бойка та його тренерів Петра і Галину Бойків  з  черговим досягненням. Сезон лише розпочато, попереду ще багато змагань, тому бажаємо спортсменам успіхів у подальших виступах!