Новокаховські пляжники здобули перемогу у ІІ турі чемпіонату України

З 11 по 14 лютого 2016 року в місті Чернігів  пройшов ІІ тур чемпіонату України з волейболу пляжного серед юнаків до 15 років.

У змаганнях взяли участь 32 команди з Чернігівської, Харківської, Херсонської областей та міст Рівне, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Ужгород.

Херсонську область представляли вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор Бойко П. А.).  під керівництвом тренерів-викладачів  Петра та Галини Бойків.

Друга наша пара у складі Сєрова Андрія та Новохацького Олександра зазнала поразку від суперників з міст Рівного та Чернігів з однаковим рахунком 1:2 і вибули із змагань.

Команда  братів Бойків, яка була одним із фаворитів даних змагань, впевнено дійшла до фіналу, обігравши на своєму шляху суперників з однаковим рахунком 2:0.

У фіналі, як і місяць тому в місті Первомайський Харківської області, наші хлопці зустрілися з парою з Первомайський/Лозова. Фінальна гра очікувалася досить принципова і напружена. У першій партії Олександр та Євгеній без особливих проблем обіграли суперників з рахунком 21:13.

А от в другій партії Курінний Данило та Кришталь Владислав з перших хвилин взяли ініціативу в свої руки та майже на протязі всієї партії вели в рахунку. Нашій команді вдалося наздогнати юнаків з Харківської області при рахунку 19:19, але суперники знову зуміли вирватися вперед (20:19). У відповідь  брати Бойко, вигравши розіграш, знову зрівняли рахунок 20:20. Фінальну крапку в грі поставив Євгеній, який 2-ма  влучними подачами довів рахунок до 22:20. У підсумку 2:0 і брати Бойко повертаються до рідного міста переможцями.1

Вітаємо наших вихованців Олександра та Євгенія Бойків та їх тренерів Петра і  Галину  Бойків  з перемогою  та бажаємо їм успіхів у фінальному турі змагань, який  проходитиме  11-13 березня у Новій Каховці!
2