Новокаховські податківці перевіряють ринок пасажирських перевезень

Фахівці Новокаховської ДПІ спільно зі спеціалістами управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують проводити хронометражі, спрямовані на виявлення та припинення діяльності осіб, які надають послуги з перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів.

Громадяни, які на автомобілі надають послуги «таксі» з перевезення пасажирів, повинні знати, що систематична господарська діяльність з метою одержання прибутку – це підприємництво, а тому необхідно зареєструватися фізичною особою – підприємцем та отримати ліцензію.

Крім того, офіційне працевлаштування найманих водіїв та ліцензування підприємницької діяльності з пасажирських перевезень створюють однакові конкурентні умови для ведення підприємницької діяльності, забезпечують безпеку пасажирів та додаткові надходження до місцевого бюджету.

На цьому тижні інспектори податкового відомства разом з представниками управління праці, соціального захисту населення, міського центру зайнятості та відділу поліції ГУНП провели черговий рейд серед осіб, які у місті надають послуги «таксі».

Під час заходу з’ясувалося, що два громадянина систематично надають місцевим жителям послуги із перевезення пасажирів і навіть «не думають» реєструвати свою підприємницьку діяльність.

З цими громадянами інспектори провели роз’яснювальну роботу та склали протоколи за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Робота в даному напрямку триватиме й надалі.