Новокаховські податківці перевірили старостинські округи

Нещодавно спеціалісти Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі у складі робочої групи з питань легалізації найманої праці здійснили виїзд до старостинських округів, які входять до складу Новокаховської міської територіальної громади.

Під час заходів інспектори перевірили 7 суб’єктів господарювання, які провадять діяльність на території сіл Обривка, Нові Лагері та Корсунка. У результаті виявили двох підприємців, які нелегально використовували працю найманих робітників.

Податківці інформували бізнесменів про недопущення використання незадекларованої праці, нелегальної підприємницької діяльності та виплати зарплати «в конверті». Представники державних органів вкотре наголошували на перевагах офіційної праці та закликали працювати чесно, з дотриманням відповідних норм чинного законодавства.

Окрім цього, посадовці провели з підприємцями роз’яснювальну роботу щодо застосування положень Податкового кодексу України у зв’язку з запровадженням одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету.

У податковій інспекції наголошують на безумовному дотриманні трудового законодавства як з боку роботодавців, так і з боку працівників. Суспільство має усвідомити, що офіційне працевлаштування є гарантією соціального захисту працівників та основою стабільного майбутнього.