Новокаховські полісмени виїхали на чергове патрулювання міста

Як ми повідомляли раніше, 20 листопада у Новій Каховці відбулась перша інструктивна нарада патрульних поліцейських, після якої вони виїхали на патрулювання. Робота в цьому напрямі продовжується. І сьогодні, 27 листопада, полісмени знову заступили на службу з охорони порядку в громадських місцях.IMG_2376Цього разу вулиці Нової Каховки патрулюватимуть 9 екіпажів. До роботи, окрім місцевих, залучені поліцейські усіх 4 відділів, які після реорганізації входять до складу Новокаховського відділу поліції ГУНП у Херсонській області (Цюрупинський, Голопристанський, Скодовський, Каланчацький райони).
До присутніх на центральній площі звернувся міський голова Володимир Коваленко.IMG_2402 «Ви вирушаєте на патрулювання з центральної площі вже вдруге. Думаю, що це стане ще однією нашою гарною традицією. Приємно, що ми з вами втілюємо усі нововведення не словах, а в реальних діях. Якщо хочемо жити у цивілізованому суспільстві – маємо дотримуватись відповідних правил.  Це стосується кожного, без винятків. Спасибі за роботу і небайдуже ставлення до своїх обов’язків. Сподіваюсь, що з кожним днем, тижнем, роком, ми будемо все більше розуміти, що недарма живемо й працюємо на користь і процвітання своєї Батьківщини!».
Начальник поліції Віталій Немерець, звертаючись до підлеглих, вкотре акцентував: «Ніхто не ставить перед вами нереальних завдань. Головний пріоритет в нашій роботі – це якість виконання поставлених задач,  поважне і толерантне ставлення до громадян, піклування про їх безпеку».
Нагадаємо, за результатами роботи щомісяця кращий поліцейський отримуватиме винагороду. Свої відгуки можна надавати безпосередньо до відділу поліції.IMG_2366 IMG_2374
IMG_2388 IMG_2392
IMG_2405 IMG_2412 IMG_2420 IMG_2429