Новокаховські поліцейські розкрили три вуличні грабежі упродовж тижня

У місті Нова Каховка в парку відпочивали дві подруги. До них підійшли двоє хлопців, заговорили. Раптом один з них вихопив у дівчини телефон і втік. Подруги не розгубилися і затримали товариша зловмисника до приїзду поліцейських.

Інформацію з прикметами грабіжника передали групі реагування Новокаховського відділу поліції. Під час відпрацювання території через 15 хвилин на виїзді з міста поліцейські помітили схожого за описом молодика. Під час особистого огляду у хлопця вилучили телефон потерпілої, дівчина упізнала у нього свого кривдника.

Зловмисником виявився житель Каховського району, раніше до кримінальної відповідальності не притягався. Телефон незабаром буде повернуто законній власниці. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України «Грабіж».

Ще одного грабіжника поліцейські затримали під час його спроби здати телефон жертви в ломбард. Зловмисник пізно ввечері вихопив мобільний телефон з рук дівчини. Заявниця запам’ятала характерні прикмети зловмисника, який виявився уродженцем іншої держави. Поліцейські встановили його особу і затримали в ломбарді. Телефон потерпілої вилучили. Чоловік перевіряється на причетність до скоєння інших майнових злочинів на території міста. За фактом грабежу поліція відкрила кримінальне провадження.

Чергового грабіжника затримали працівники поліції упродовж півгодини. На вулиці зловмисник підбіг до чоловіка та відібрав гаманець, де знаходилося 300 гривень. Оперативники затримали чоловіка, який намагався сховатися у дворах багатоповерхівок. У нього вилучили гаманець з грошима заявника. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України «Грабіж».

Відділ комунікації поліції Херсонської області