Новокаховські рятувальники навчають дітей правилам безпеки

14 січня, після занять у школі, до 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Нова Каховка завітали учні 8-го класу НВК №2. Начальник караулу міського підрозділу продемонстрував старшокласникам пожежно-технічне обладнання та спорядження, якими доводиться користуватися при виконанні службових обов’язків.

Діти у свою чергу не тільки слухали, а й задавали запитання про те, у якому ритмі проходять будні у співробітників Служби порятунку, які надзвичайні ситуації і події доводилося ліквідовувати, кому вчасно надали допомогу і якими якостями слід володіти, щоб мати право обрати  мужню і благородну професію рятувальника.

Крім того, школярі дізналися про причини виникнення різних надзвичайних подій і правила поведінки при пожежі, у разі виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів чи у надзвичайних ситуаціях, спричинених вибухами тощо. Також розглядалися питання охорони лісів, лісових насаджень від пожеж, обережного поводження при відпочинку на воді (льоду). Для закріплення отриманої інформації 25 восьмикласників переглянули відеоролик «Небезпечні знахідки».

Такі зустрічі проводяться у підрозділі систематично і є дуже корисними і пізнавальними, розповідає провідний інспектор Олександр Мирошниченко.