Новокаховські рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

На території України спостерігається підвищення температурних показників. Зважаючи на це,  існує загроза збільшення кількості пожеж в екосистемах.

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, найперше, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж газо- та нафтопроводів, лісові насадження.

Найчастіше такі прикрі інциденти виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується їх кількість у літній період.

Саме тому, з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах, новокаховські рятувальники щоденно проводять рейди та закликають громадян бути обережними та обачними при розведенні вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття, під час відпочинку на природі.

Вогнеборці також нагадують про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. І особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Крім того, рятувальники нагадують, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Новокаховський МВ ГУ ДСНС України.