Новокаховські «Соколята» на «Джура-2018: Південий Форпост»

У  період з 5 по 10 червня 2018 року на базі приватного багатопрофільного  підприємства «Паритет» дитячого табору «Ювілейний» с. Красне, Скадовського району  проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-патріотичної гри «Джура-2018: Південий Форпост».

Наше місто представляла команда «Соколята» НВК № 2 у складі учнів 8, 10 класів: Савченка Є., Панченка В., Шаміної Є., Бандуляка А., Лисака М., Романюка М., Роменської А., Проценка М., під керівництвом вчителів Корнійчука В.А., Мячіна О.Ю.

У змаганнях брали участь 23 команди міст та сіл Херсонської області.

У запеклій боротьбі команда «Соколята» посіла І загальнокомандне місце в змаганнях «Воєнізована смуга перешкод» та ІІ місце в змаганнях «Влучний стрілець», а джура              А. Бандуляк  став призером  з результатом 48 балів з 50.

Адміністрація НВК щиро дякує учням за те, що гідно представили заклад і місто на рівні області, Корнійчуку В.А., вчителю фізичної культури, за підготовку команди до змагань та батькам Панченку І.В., Зосименко І.В., Шупті І.П., Кліщун І. за матеріальну підтримку.