Новокаховські таланти з найчарівнішої країни — Музики

Завершився XVIII Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних “VIVAT, MUSICA!”, який проходив під патронатом міського голови Володимира Коваленка. Організаційний комітет висловлює щиру подяку спонсорам за підтримку та благодійну допомогу.

Так, БФ «Нова Каховка», подарунки від якого традиційно отримують найкращі, нинішнього року порадував презентами переможців з нашого міста Микиту Слушаєва, Михайла Геращенка, Анастасію Греб, Марію Жаркову.

ТОВ «Берислав-хлібозавод» лю­б’язно подарував торти до солодкого столу. За підтримку та допомогу у проведенні конкурсу — слово подяки міському відділу культури і туризму та колективу Палацу культури.

Серед переможців XVIII Міжнародного конкурсу, який відбувався з 29 травня до 2 червня, — новокаховчани Тимур Тельнов, Варвара Нещерет, Валерія Сапура (ІІІ місце серед вокалістів молодшої групи); у середній групі — Дар’я Ємець (ІІІ місце); диплом «Vivat — дебют!» отримала Аліса Кочетова; Микита Слушаєв виборов ІІ місце у молодшій групі піаністів, Анастасія Шеремета стала дипломантом; у середній групі струнників І місце посіла Марія Жаркова; у номінації «Народники» у середній групі першим став Михайло Геращенко, третім — Матвій Ющенко; у номінації «Твір з оркестром» у молодшій групі ІІ місце посіла Галина Каліванова, третє — Анастасія Греб, у середній групі найкращими стали Михайло Геращенко та Марія Жаркова.

До речі, перемога Михайла Геращенка (музична школа, директор К.Козлова) була феноменальною. Він став першим у двох номінаціях — акордеон та фортепіано із симфонічним оркестром.

Дипломант двох перших премій блискуче виступив на гала-концерті переможців. Викладачі Михайла Валентина Коновалова, Алла Семенова та батьки від усієї душі дякують меценату Віталію Перетятьку за фінансову підтримку юного таланту.