Новокаховські волейболістки – чемпіонки області

17-18 лютого в Бериславі відбувся чемпіонат області з волейболу пляжного в закритих приміщеннях серед дівчат 2002 р.н. і молодше. У змаганнях взяли участь 16 команд.

Нову Каховку представляли чотири команди – вихованки ДЮСШ відділу освіти. Погоріла Злата в парі з Кузик Анастасією, зазнавши дві поразки поспіль, вибули зі змагань. Холодняк Віроніка в парі з Приймою Діаною здобули лише одну перемогу і також вибули із змагань. А от наймолодша з наших гравців Жукова Христина в парі з Кулінок Анастасією здобули три перемоги, але поступились в грі за вихід в півфінал більш досвідченим дівчатам з Бериславського району і в підсумку стали п’ятими.

Четверта  команда  – Усаніна Катерина і Вереша Вікторія, на шляху до фіналу досить впевнено виграли п’ять ігор, та фінал виявився дуже напруженим. У першій партії дівчата поступились своїм суперницям з Голопристанського району з мінімальним рахунком 13:15. Друга партія була повністю за нами 15:7. У вирішальній третій партії вперед виходила то одна то інша команда, але кінцівка була за нашими дівчатами 15:13.

Тож чемпіонами  області стали  новокаховчанки Усаніна Катерина і Вереша Вікторія. Другі дівчата з Голопристанського району, треті – з Берислава.

Отже вітаємо наших дівчат та їх тренера Галину Бойко з перемогою та бажаємо їм успіху в майбутніх змаганнях!

Щира подяка батькам за фінансову допомогу для участі у змаганнях. Також від імені всіх учасників змагань дякуємо директору Бериславської ДЮСШ та всім працівникам за створені чудові умови проведення змагань і нагородження медалями та тортами.

(До речі обидві спортивні зали Бериславської ДЮСШ обладнані електронними табло, чого не вистачає в нашому “Будівельнику”).