Новокаховським військовослужбовцям вручили відзнаки Президента

Сьогодні, 9 вересня, на території 241-ого загальновійськового полігону в  Олешківському районі   відбулись  урочистості з нагоди відзначення першої річниці з проведення зборової підготовки військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони Херсонсщини.

Як повідомляє прес-слуджба Херсонської ОДА, цього року   підготовка військовозобов’язаних підрозділів тероборони триватиме  з 8 до 16 вересня, в ході якої 600 мешканців області з усіх районів проходитимуть воєнні навчання в одному ряду з майже 2,5 тисячами військовослужбовців. Зі складу учасників військових навчань буде сформовано стрілецький батальйон і роту охорони.

Вчора, 8 вересня, вирушили на навчання і новокаховчани.

Військовий комісар Нової Каховки підполковник Костянтин Суліменко розповів кореспонденту «НК online» наступне:

-На навчальні збори були призвані військовозобов’язані, які проживають на території нашого міста і приписані до підрозділів територіальної оборони. Планове завдання було виконано в повному обсязі, згідно отриманих нарядів. Від імені військового комісаріату висловлюю подяку керівникам підприємств, таких як: ПАТ «Новокаховський завод плавлених сирів», «Південмлин», КП «Новокаховський міський водоканал», а також ГО ветеранів та учасників АТО «Біла стріла». Під час зборів учасники пройдуть заняття з тактичної, військово-медичної, спеціальної та вогневої підготовки.

Як розповів нашому виданню заступник міського голови Володимир Сироватка, обласна державна адміністрація разом із Херсонським обласним військовим комісаріатом подбали про забезпечення учасників зборів відповідною формою, місцем перебування й усіма необхідними технічними засобами.

Сьогоднішні урочистості в Олешківських пісках відвідали міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, війковий комісар Костянтин Суліменко, які побажали нашим хлопцям гарного проходження навчання.

В ході заходу голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв вручив  нагороди військовослужбовцям. Відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» отримали наші земляки Махайло Нечеса та керівник ГО «Біла стріла» Дмитро Марков.

Заступник начальника генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб вручив  нагороду  очільнику  області Андрію Гордєєву – відзнаку Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя» за високий патріотизм, особистий внесок в забезпечення обороноздатності України, її недоторканості та територіальної цілісності, сприяння підтриманню високої бойової готовності військових частин та підрозділів ОТУ «Південь» на території Херсонської області.

Вітаємо наших мужніх новокаховчан та зичимо їм міцного здоров’я, сил, наснаги, успіхів у всіх починаннях та щасливої долі! Місто пишається вами!