Новокаховський “Імпульс” провів свято сім’ї, дружби та баскетболу

Минулими вихідними на узбережжі Азовського моря, завершилось перше коло чемпіонату Херсонської області з баскетболу серед аматорських команд.

Свято сім'ї, дружби та баскетболу в Генічеському районі

На завершальний тур відправилась ціла баскетбольна сім’я під назвою – ДЮСК “Імпульс”. Команди “Автостан” (капітан Антон Педченко) та “Будівельник” (капітан Макс Феоктистов) боролися за очки в турнірній таблиці, а найдорожче – дружини та діти наших гравців – разом з юною командою Мініпульс та їх батьками, палко вболівали на трибунах!

Свято сім’ї, дружби та баскетболу відбулося, залишивши після себе незабутні враження, позитивні емоції та приємне відчуття щастя!

Відповідальними за організацію поїздки, гарний настрій, сміх дітей, посмішки дружин, чудову погоду, тепле море, рівну площадку та круглий м’яч несуть – президент клубу “Імпульс” Виталий Перетятько та президент ХРФБ Андрій Євстратов!

Володимир ФІЛАТОВ

Редакція NK Online.tv принагідно вітає депутата міської ради, президента баскетбольного клубу “Імпульс” Віталія Перетятька з днем народження! Щиро бажаємо успіху в подальшій громадській та професійній діяльності, яка приносить радість буття не тільки рідним та близьким, а й громаді міста. Хай минуть усілякі проблеми, а в житті залишиться тільки все добре і світле! Нехай щастить!