Новокаховський клуб «Хваранг-до» здобув нові перемоги

Нещодавно, 16-19 листопада, у Черкасах  відбувся кубок України з таеквон-до серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь 540 спортсменів, з різних куточків України, серед яких був –  новокаховський клуб «Хваранг-до» у складі команди з 19 спортсменів.

Кращі спортсмени України на цьому кубку боролися за путівку на чемпіонати Європи та світу. У  різних вагових та вікових категоріях наші спортсмени посіли наступні призові місця:

І місце – Броннік Олександр (силовий тест)

І місце – Плаксин Олександр (спаринг у категорії до 75 кг) 16-17 років, також завоював ІІ місце по тулям (формальні вправи);

І місце – Мельникова Єлизавета (спаринг у категорії до 55 кг) 14-15 років, також завоювала ІІІ місце по тулям (формальні вправи);

ІІІ місце – Волошина Катерина (спаринг у категорії до 50 кг) 14-15 років;

За підсумками загального заліку команда Нової Каховки посіла почесне ІІІ місце, завоювавши ще один кубок. І місце дісталося збірній столичній команді «Спарта», а ІІ місце посіла збірна  Харківської області.

Тренер клубу «Хваранг-До»  Мадонна Баранова щиро дякує вихованцям  за гарні результати, а також дітям-учасникам, які, на жаль, не отримали призових місць, однак показали себе з найкращої сторони та обов’язково в майбутньому досягнуть своїх вершин.  Також тренер говорить спасибі батькам спортсменів за потужну підтримку дітей на змаганнях!

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту вітає тренерів команди:  майстра спорту України Бронніка Олександра, Заслуженого тренера України та президента клуба «Хваранг-до» Слюсаря Віктора та майстра спорту міжнародного класу, Заслуженого майстра спорту України Баранову Мадонну, всіх юних спортсменів та їхніх батьків з успішними виступами.