Новокаховський міський суд відкрив сторінку в мережі Facebook

суд

Розвиток та вдосконалення комунікації судів з громадськістю, застосування сучасних методів комунікації, що дозволить зробити діяльність судів більш відкритою, є одним з основних напрямків Стратегії розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки.

Про це повідомляє прес-служба Новокаховського міського суду Херсонської області.

З метою оперативного поширення достовірної, точної інформації про роботу суду, створення майданчика для обговорення актуальних питань судоустрою та правосуддя, Новокаховський міський суд Херсонської області створив офіційну сторінку в одній з наймасовіших та найпопулярніших соціальних мереж Facebook.

Сторінка Новокаховського міського суду Херсонської області є загальнодоступною, і відтепер кожен бажаючий може оперативно ознайомитись з основними новинами в діяльності суду, висловити свою думки та пропозиції щодо роботи судової установи, взяти участь в опитуваннях, вимірюваннях популярності сторінки.

Інформація на сторінку суду у мережі Facebook надходить з офіційного себ-сайту Новокаховського міського суду Херсонської області.

Сподіваємося, нові можливості комунікації сприятимуть підвищенню рівня інформування громадськості про діяльність судів, прозорості правосуддя.

Раніше свою сторінку у Facebook відкрив апеляційний суд Херсонської області.