Новокаховський міський відділ УМВС повідомляє…

МВС
… за минулу добу до чергової частини надійшли повідомлення, серед яких:

  • по тел. “102” від гр. Тетяни К. 1973 р.н. мешканки м. Н-Каховка про те, що приблизно о 16. 00 годині на мобільний телефон заявниці зателефонувала невстановлена особа особа чоловічої статті з невідомого номеру та повідомила про те, що син останньої на ім’я Ігор потрапив до міліції і потрібні гроші для вирішення питання. Але в зв’язку із тим, що у заявниці сина не має, вона кинула слухавку і відразу зателефонувала до міліції. Зі слів заявниці в телефонній розмові про суму грошей не йшлось. Обставини встановлюються.

 

  • по тел. “102” від гр. Оксани Р. 1974 р.н. мешканки м. Таврійськ про те, що приблизно о 01 30 годині знайома заявниці гр. Ірина З. покинула приміщенні бару “Дніпро” м. Н-Каховка та до теперішнього часу не повернулась. По прибуттю на місце події було встановлено, що інформація не знайшла свого підтвердження, гр. Ірина З. вже знаходилась із своєю подругою (заявницею). Прийнято зустрічну заяву. Обставини встановлюються.

 

  • по телефону 102 надійшла заява від гр. Віри М. 1945 р.н. мешканки: м.Таврійськ про те, що заявниці телефонують на домашній телефон з банку “Дельта-банк” і повідомляють, що потрібно сплатити кредит в якому вона є гарантом, але кредит заявниця не отримувала, кредит отримала сусідка гр. Ольга Ш. мешкаюча в м.Таврійськ та взяла заявницю гарантом. Обставини встановлюються.

 

  • надійшла заява від гр, Віталія С. 1967 р.н. мешканця м. Н-Каховка, про те, що в період часу з 10-00годин 19.12.2014р. до 09-00годин 20.12.2014р. невідома особа шляхом вільного доступу таємно з даху садового тов.Енергія в м. Н-каховка здійснила крадіжку металевих ставнів в кількості 10шт. та металевого кута в кількості 15шт. по три метри кожен, та електродвигуна для закачування води. Обставини встановлюються.

 

  • . по тел. 102 від гр. Ніни Ч. р/н. мешканки м. Н-Каховка про те, що на протязі часу з 11.12.20104. р. до 15-00 год. 19.12.2014 р. при невідомих обставинах з підвального приміщення заявниці за місцем проживання заявниці невстановлена особа здійснила крадіжку двох велосипедів марку яких заявниця не знає, двері та замки не пошкоджені . Обставини встановлюються.

 

  • по тел. 102 від гр. Максима 1982 р.н. мешканця м.Н-Каховка не працючого, про те, що його співмешканка на ім’я Вікторія, без дозволу заявника хоче закодувати від алкоголізму, за що потрібно сплатити гроші у сумі 1500грн.

 

  • по телефону 102 від гр. Антона К. 1981 р.н. мешканця м.Н-Каховка про те, що о 15-50хв. за адресою: м.Н-Каховка вул.Леніна 3 невідомий чоловік в п”яному стані впав з мопеду. Направлено ВДАІ м. Н-Каховка.

 

  • по тел.102 надійшла заява від гр. Людмили А. 1985 р.н. мешканки м. Нова Каховка про те , що в ночі невстановлена особа шляхом віджиму металопластикового вікна на першому поверсі проникла всередину квартири за місцем мешкання заявниці , звідки здійснила крадіжку ноутбука. Обставини встановлюються.

 

  • по тел.102 надійшло повідомлення про те , що за адресою м.Н-Каховка в барі “****** ” по вул.Першотравневій відбувалася сварка між невідомими , яка поступово переросла в нетривалу бійку , яка скінчилася до прибуття співробітників міліції. Обставини встановлюються.