Новокаховський пляжник – “срібний” призер чемпіонату України

З 17 по 19 березня в  Ужгороді  відбувся  фінальний тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків до 17 років.

У змаганнях взяли участь 15 команд з різних міст нашої держави: Ужгорода, Первомайська, Лозової, Запоріжжя, Олешок, Нової Каховки, Чорноморська, Роздільної та Сваляви.

Нову Каховку представляв вихованець ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор П. Бойко) Олександр Бойко, який виступав у парі з  Денисом Кравченком з міста Олешки, – розповідає ступник директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ Наталя Меркотан.

Протягом трьох ігрових днів змагань наш юний спортсмен зі своїм партнером без особливих проблем з однаковим рахунком 2:0 обіграли наступні команди: Курко/Крайниковець (м. Ужгород), Гур’янов/Ніколаєв (м. Чорноморськ), Курінний/Кришталь (м. Первомайський/м. Лозова), Плотнік/Переходнюк (м. Роздільна).

Серією трьох послідовних перемог Олександр та Денис забезпечили собі місце у фіналі змагань, де зустрілися з фаворитами змагань – командою «Ужгород-1» у складі Роля Валерія та Мошак Ростислава. Але, нажаль, суперники виявилися сильнішими і в підсумку гра звершилася з рахунком 2:0 (21:16, 21:18) на користь господарів змагань.

Тож призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – Роля/Мошак (Ужгород),

ІІ місце – Бойко/Кравченко (Нова Каховка/Олешки),

ІІІ місце – Плотник/Переходнюк (Роздільна).

Вітаємо нашого юного спортсмена та його тренерів Галину та Петра Бойків з успішним виступом! Зичимо нових досягнень!

 

За