Новокаховський “Ручеек”: Від планети дитинства до мрії життя

Під такою назвою 14 червня в міському Палаці культури відбувся творчий звіт відомого в місті хореографічного колективу під керівництвом Марини Ющенко.

На початку заходу студії зразкового ансамблю танцю «Ручеек» Палацу культури та ансамблю танцю «Первоцвіт» Дитячої школи мистецтв під продемонстрували свої хореографічні здібності всім присутнім глядачам, вкотре доводячи, що хореографічне мистецтво – це корисне і захоплююче заняття. Прикрасою концерту стали виступи юних солісток дитячої школи мистецтв Валерії Сапури та Катерини Ткач (керівник Олена Черняєва).

Друга половина заходу розпочалась неймовірним дійством: випускною виставою під назвою  «Закриті двері», головною темою якої є конфлікти в сім’ї, проблеми батьків і дітей, однолітків, підліткової не сформованості особистості (ідея та постановка Ганни Раєцької і Марини Ющенко). Вистава не залишила в залі байдужих до цієї теми глядачів, які підтримали артистів ансамблю «Ручеек» вдячними оплесками.

З зацікавленням глядачі переглянули прем’єру вистави «Який колір у мрії?». Керівник та постановник вистави  Марина Ющенко звернулася до присутніх: «Не забувайте мріяти! Поки ми мріємо, поки прагнемо до своїх мрій, ми живимо, ми розвиваємося, ми стаємо кращими. І не важливо виконуються ці мрії чи ні, часом на шляху до них ми отримуємо щось набагато більше і цінне, ніж мрія, що здійснилася. Тож мрійте і живіть!». Ці слова виразили основну тему хореографічного дійства, яку втілили на сцені учасниці старшого складу ансамблю «Ручеек».

На свято, традиційно, завітали міський голова Володимир Коваленко та представник благодійного фонду «Нова Каховка»  Олена Ходорковська.

З теплими щирими батьківським словами привітання Володимир Іванович та Олена Іванівна  вручили п’ятим випускницям ансамблю Таїсії Гузь, Анні Іщенко, Юлії Бойко, Ксенії Федяєва і Владиславі Тарасюк, троянди та  пам’ятні подарунки: годинники, а всім учасникам концерту – величезну корзину солодощів. Володимир Іванович привітав керівника ансамблю Марину Альбертівну букетом троянд і подякував за велику роботу по вихованню творчої молоді.

Від Марини Ющенко на згадку про колектив випускниці отримали дружні шаржі, а вони, в свою чергу, подарували танок за власної постановки.

Цього дня зі сцени лунали теплі та привітальні слова від батьків випускників, директора ЗОШ №3 Ірини Дубас та директора Палацу культури,  заслуженого працівника культури України Анатолія Лазарєаа,  який  відзначив учасників грамотами, а актори театру юного глядача вручили пам’ятні сувеніри.

Багато квітів і подарунків, теплих і привітних слів лунало зі сцени, а родзинкою свята став святковий торт та кулькова феєрія.

                                          Наталія Зарудна, начальник відділу культури і туризму