Новокаховський садок “Журавлик” ділиться досвідом успішного соціального партнерства

Сучасний дитячий садок – це соціально-педагогічна система, яка  взаємодіє з чималим числом організацій, підприємств, установ. Соціальне партнерство в дошкільній освіті можна розглядати як додаткову освіту, яка передбачає формування у дошкільнят компетенцій, необхідних для життя дитини в суспільстві, усвідомленого вибору професії; формування  єдиного інформаційного освітнього простору та  налагодження конструктивної взаємодії між ЗДО та соціальними інститутами.

Новокаховський ясла- садок №4 “Журавлик” (завідувач Тетяна Дудник) впродовж 2017-2018 навчального року успішно співпрацював з установами міста Нова Каховка, які допомогли розширити кругозір малечі середнього та старшого дошкільного віку про  основні професії дорослих,  їх специфіку роботи та  значущість для громадськості нашого міста.

Впродовж року вихованці садка неодноразово  відвідували  музей історії Нової Каховки, тематичні виставки в картинній галереї,  уроки у міській дитячій бібліотеці. Для дітей та їхніх батьків  були організовані екскурсії до пожежної частини міста, видатних пам’ятних місць та стадіону «Енергія».

Завдяки впровадженню даних видів роботи  випускники  дитячого садка легко адаптуються в нових соціальних умовах (при вступі до школи), активно беруть участь у різних міських заходах, є постійними відвідувачами бібліотеки, різних гуртків та секцій.

О. Бариш, вихователь-методист ясел-садка № 4