Новокаховський танцювальний колектив отримав допомогу губернатора зателефонувавши на “гарячу” лінію

telefmal

Жителі Херсонщини звертаються на «гарячу» телефонну лінію голови обласної державної адміністрації Андрія Путілова для вирішення важливих для них  проблем.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Так, за період з 1 квітня 2015 року  по 30 квітня 2015 року опрацьовано 293 звернення громадян.

Було подано 184 заяви та клопотання і 109 скарг. З них 58 звернень було вирішено позитивно, на 174 – дано роз’яснення та 60 звернень розглядаються.

Найактивніше на «гарячу» лінію впродовж квітня надходили дзвінки з Херсону та Білозерського району.

Мешканців області найбільше турбували питання транспорту та зв’язку, соціального захисту, житлово-комунального господарства, аграрної політики, праці та заробітної плати і питання охорони здоров’я.

Завдяки налагодженій роботі фахівців «гарячої» лінії позитивно вирішено 58 питань. Наприклад такі, як виділення земельної ділянки для учасника АТО  із Бериславського району, звільнення водія маршрутного таксі № 47 за грубе порушення умов перевезення пасажирів, відновлення рейсів приміських автобусних маршрутів та належного розкладу їх руху за різним сполученням та забезпечення квитками до Львова та у зворотному напрямку 54 учасників танцювального колективу «Родзинка» із Нової Каховки для участі у Всеукраїнському конкурсі.

За оперативне вирішення нагальних проблем мешканців області отримано 7 подяк.