Новокаховський тенісист Сашко Височенко – призер “JomaCupMasters-Кубок чемпіонів”

28-29 січня в Академії тенісу сестер Бондаренко під Києвом відбулись  підсумкові змагання серед дев’ятирічних юних тенісистів “JomaCupMasters-Кубок чемпіонів”.

В них брали  участь переможці турнірів  в серії “JomaCup”, яка налічує 8 змагань та проходила впродовж всього 2016 року. Право зіграти  в підсумковому турнірі виборов й новокаховчанин, вихованець “Тенісного клубу “СМЕШ” Олександр Височенко,  який став переможцем “JomaCup5” у вересні.  7 юних тенісистів з різних куточків України (Київ, Рівне, Львів, Дніпродзержинськ, Надвірна, Херсон, Одеса, Бровари)за 2 дні зіграли по коловій системі (кожен з кожним). Сашко зумів досягти перемоги у перших  п’яти зустрічах й лише в останній в трьохсетовому матчі зазнав поразки. В підсумку Олександр посів друге місце. Серед дівчат друге місце посіла  представниця Херсону Доценко Уляна.

Поздоровляємо Олександра та бажаємо йому подальших успіхів!