Новокаховський тенісний клуб “Смеш” підводить підсумки весняного сезону

Вдалу весняну серію турнірів зіграли юні тенісисти – вихованці «Новокаховського тенісного клубу «СМЕШ». Почався весняний сезон у березні.

З 18 по 31 березня троє вихованців клубу –  Бондаренко Євгеній, Коваленко Руслана та Парінцев Дмитро –  брали  участь в двох турнірах TennisEurope другої категорії в Мінську.
На перших змаганнях MinskStar вони починали з кваліфікації, яку успішно подолали Євгеній і Дмитро та нажаль поступилася Руслана. В основній сітці Євгеній та Дмитро в одиночному розряді поступилися в першому колі змагань, в парному – Дмитро пробився до чвертьфіналу, а Євгеній – до півфіналу.

Подробиці за посиланням.

Наступного тижні у турнірі BelkantonCup всі успішно подолали кваліфікаційний раунд. В основній сітці в одиночному та парному розряді Дмитро та Руслана зупинились в першому колі, а Євгеній в особистому пробився до 1/8 фіналу, а в парному – до чвертьфіналу. Подробиці читайте тут.

З 28 березня по 2 квітня на кортах тенісного клубу “Прем’єр” в Кременчузі відбулись змагання ФТУ категорії А до 14 років, в яких взяла  участь вихованка  клубу Синєгрибова Софія. У боротьбі вона на жаль поступилась у перших колах особистого та парного розрядів. Більш детально читайте тут  .

З 27 по 30 березня на турнірі першої категорії до 12 років “Кубок ХТЗ” в Харкові клуб представляли Жуков Олександр та Стародубцева Діана. Олександр в одиночному розряді посів друге місце, в парному – перше. Діана в одиночному поступилась в 1/8 фіналу, в парному – в чвертьфіналі. Докладно  за посиланням . Наступного тижня, з 3 по 7 квітня, переїхавши до Одеси, де до них приєдналась Синєгрибова Софія, наші вихованці виступили на турнірі першої категорії до 14 років “Фортуна6”. Олександр в особистому дійшов до чвертьфіналу, в парному посів перше місце. Софія в особистому та парному розрядах пробилася до чвертьфіналу. Діана в особистому поступилась у другому колі змагань, в парному – в чвертьфіналі. Докладно.

З 10 по 13 квітня в Одесі відбулись змагання ФТУ другої категорії до 12 років “Фортуна7”, на яких успішно виступила Стародубцева Діана, зумівши перемогти в особистому та парному розрядах.

З 10 по 15 квітня у Черкасах відбулись змагання ФТУ категорії А до 14 років. Коваленко Руслана в особистому та парному розрядах пробилася до чвертьфіналу. Парінцев Дмитро в особистому розряді посів третє місце, в парному – перше. Більш докладно.

З 17 по 22 квітня в Черкасах на кортах клубу “Селена” відбувся турнір категорії А до 12 років, на якому гідно представив клуб Олександр Жуков. Півфінали в особистому та парному розрядах – добрий результат!
Подробиці за посиланням  .

22-23 квітня вже на кортах клубу відбулись всеукраїнські змагання другої категорії  із серії вікенд-турнірів «SmashWeekend» до 18 років. Переможцем став вихованець клубу Ніколюк Марко. Подробиці .

З 24 по 27 квітня на кортах дитячої тенісної школи “Вікторія” в Херсоні відбулись змагання першої категорії серед юнаків та дівчат до 14 років. Результати: Синєгрибова Софія – II місце в особистому та парному розрядах; Коваленко Руслана – чвертьфінал в особистому та переможець в парному розрядах; Стародубцева Діана і Федоренко Валерія – 1/8 в особистому та чвертьфінал в парному розрядах; Жуков Олександр – чвертьфінали в особистому та парному розрядах.  Подробиці .

Вдало виступили вихованці клубу на турнірі ФТУ другої категорії “Кубок Федерації” в Новій Каховці, який відбувся з 1 по 4 травня.
Діана Стародубцева стала переможницею турніру в одиночному та парному розрядах. Олександр Височенко – 1/4 в одиночці та переможець в парному розряді.  Богдан Куришко – переможець регіонального турніру серед 18-річних тенісистів. Деталі.

Заслужений успіх чекав наших вихованців на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат віком до 14 років, який відбувся з 1 по 6 травня в місті Буча під Києвом. Руслана Коваленко та Євгеній Бондаренко в змішаному розряді вибороли звання ЧЕМПІОНІВ УКРАЇНИ В МІКСТІ! В свою чергу в парному розряді Євгеній також виборов звання ЧЕМПІОНА УКРАЇНИ з харків’янином Михайлом Моссуром, а Руслана в парі з Анітою Сагдієвою стала БРОНЗОВОЮ ПРИЗЕРКОЮ ЧЕМПІОНАТУ. В особистих змаганнях Руслана зупинилася в другому колі змагань, а Євгеній в чвертьфіналі поступився майбутньому переможцю турніру. Парінцев Дмитро нажаль вибув в першому колі особистих та змішаних змагань. В парному розряді зі Зиновієм Нагірняком пробився до чвертьфіналу. Подробиці .

13-14 травня на кортах дитячої тенісної школи “Вікторія” в Херсоні відбувся вікенд-турнір ФТУ до 12 років «На призи Херсонської обласної Ради». Фіналістками змагань в особистому розряді стали вихованці клубу Діана Стародубцева та Валерія Федоренко. Сильнішою в той день виявилась Діана. Також серед хлопців приймав участь Павло Хоменко. Нажаль у боротьбі він не зумів подолати перше коло особистих змагань і в парних з Дмитром Зотовим з Кривого Рогу посів четверте місце, але показав гідну гру.

З 13 по 20 травня на кортах Міжнародної тенісної академії в Пущі-Водиці відбулись змагання під егідою Європейської тенісної асоціації серед юніорів до 16 років “Kinetik Cup by Prince”, в яких взяв  участь вихованець клубу Богдан Куришко. На жаль Богдан, поступившись в кваліфікаційному турнірі, також не зміг подолати перше коло парного турніру. Подробиці.

Трохи згодом, з 21 по 27 травня, Богдан  брав участь в чемпіонаті України до 16 років. Результат той же.

На турнірі першої категорії до 12 років «Червона Рута» (15-20.05) в Ізмаїлі вихованець клубу Олександр Жуков посів друге місце в особистих змаганнях та перше в парних. Подробиці.

Того ж тижня після перемоги на чемпіонаті України Руслана Коваленко зуміла звершити беспрограшну серію на турнірі першої категорії до 14 років «Шоколадна ракетка», який відбувся з 15 по 20 травня в Харкові, ставши переможицею змагань як в особистому, так і парному розрядах. Більш докладно.

З 22 по 27 травня на кортах “Науки” в Києві відбулись змагання до 12 років під егідою європейської тенісної асоціації “Наші діти”.
Клуб представляли Олександр Жуков та Діана Стародубцева.
Саша – 1/4 в одиночці та півфінал пари, Діана – 1/4 в одиночці та 1/8 в парі. Подробиці

27-28 травня знову на кортах клубу відбувся всеукраїнський вікенд-турнір другої категорії до 14 років «Smash Weekend». Призери серед юнаків – Бондаренко Євгеній, Парінцев Дмитро та Олександр Жуков, серед дівчат – Синєгрибова Софія, Коваленко Руслана та Федоренко Валерія. Подробиці .

Під завісу весни з 28 травня по 2 червня наші старші вихованці взяли участь в кубку України серед дорослих в Києві. Результати: Ніколюк Марко – 1/8 в одиночці, 1/16 в парі та 1/8 в міксті.
Стародубцева Юлія – півфінали в одиночці, парі та міксті. Подробиці .

Адміністрація «Новокаховського тенісного клубу «СМЕШ»  та його тренерський склад поздоровляє вихованців клубу із вдалими виступами на змаганнях різних категорій. Половина сезону пройдено, підведені підсумки, зроблені висновки, але він продовжується і тому, на жаль, немає часу на відпочинок – у кожного свій календар змагань. Бажаємо вам стійкості характеру, бажання вчитися, прагнень до нових звершень. Ми будемо завжди  допомагати вам  ставати краще.

Громадська організація «Новокаховський тенісний клуб «СМЕШ», основною метою якої є популяризація тенісу в регіоні насамперед серед дітей та молоді, була заснована в 2008 році при будівництві тенісних кортів білягімназії. Перше покоління випускників нині навчається в різних університетах та інститутах, в різноманітних  містах й державах. На даний час вихованцями клубу є близько 50 дітей, з яких десятеро веде активну змагальну діяльність, їх прикладом захоплюється підростаюче покоління.

Дев’ятий рік поспіль потребами клубу опікуються незмінні директор Борідко Віктор та секретар Харченко Аркадій. Незмінний тренерський склад в особі Височенка Володимира, Бояриної Ірини та інструктора Боярина Віктора намагаються виховувати в дітях любов до спорту і тенісу, здорового способу життя, підтримувати в прагненні розвиватися фізично і ментально, спрямовувати їх в становленні особистості.  І тому ми хочемо  висловити щиру вдячність тим людям і організаціям, які допомагають клубу. Так, за підтримки міського голови Володимира  Коваленка, начальника відділу освіти Новокаховської міської ради Оксани Якубової, директорів ЗОШ №10 Тамари Коткіної, гімназії Олени  Литвинової, спортивно-оздоровчого комплексу «Спорт для всіх» Володимира Янка, дитячо-юнацької спортивної школи Петра Бойка та іншим стають можливими тренування для дітей-вихованців клубу в зимовий період. Завдяки  їм, а також нашим шанувальникам, існують ті перемоги та поразки, успіхи та невдачі дітей, які представляють честь нашого міста Нова Каховка в Україні та за її межами.

Сторінку клубу «Смеш» можна знайти  у Фейсбуц за посиланням.