Новокаховський центр соціальних служб допомагає тим, хто в скруті

Міський  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради  постійно надає різні види соціальних послуг сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують допомоги, сприяє у задоволенні соціальних потреб сімей та їх дітей.

Одним із їх видів є надання гуманітарної допомоги сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах. “Так як потреба все ще переважає можливості  – ми знаходимось у постійному пошуку партнерських організацій, які можуть стати ефективною ланкою у ланцюжку допомоги сім’ям в складних життєвих обставинах”. – зазначають у центрі.

17 липня фахівці із соціальної роботи, завдяки Херсонському благодійному фонду «Мій дім» на території Новокаховської міської ради  реалізували  соціальний проект за підтримки торгової марки «Ложка в долонці». Під час зустрічі 20 родин, у яких виховуються діти до 1,5 років, отримали корисні поради фахівців  з питань  догляду за дитиною молодшого віку. Наприкінці спілкування  матусям вручили допомогу у вигляді дитячого харчування.

Спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  й надалі продовжуватимуть підтримувати сім’ї  та допомагати у вирішенні складних життєвих питань.