Одним із пріоритетних напрямів діяльності міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. Спеціалістами надаються різноманітні види соціальних послуг сім’ям, які потребують допомоги.

До центру приходять люди, яким не байдужа доля дітей, батьки яких з деяких причин не можуть забезпечити своїх малюків всім необхідним для повноцінного розвитку. Надають взуття, одяг, іграшки, канцелярське приладдя та ін. Принесені речі з подякою і задоволенням розбирають люди, які звертаються до центру.

Окрему подяку висловлюємо депутату міської ради Олександру Афанасьєву, а також родинам Гурбіної та Кліщун. Сподіваємося, ваша підтримка допоможе, хоча б частково, мінімізувати складні життєві обставини цих сімей.

Якщо ви також маєте бажання взяти участь в акціях та  надати гуманітарну допомогу людям, які цього потребують, звертайтеся за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5 та за тел. 5-37-58.