Новокаховський відділ поліції закликає берегти своїх «залізних коней» – почастішали випадки угонів

avtoygon150

03 липня о 09 15 годині до Новокаховського відділу поліції ГУНП надійшло повідомлення по тел. “102” від гр. Л.1991 р/н мешканця м. Нова Каховка про те, що в період часу з 01 00 години до 04 30 годин невідома особа перебуваючи за адресою м. Нова Каховка по вул. Щорса в дворі буд. №22 таємно шляхом вільного доступу здійснила крадіжку мопеду марки “Viper” синього кольору. Викрасти чуже майно злочинцям не склало праці – ні ключі, ні документи на мопед, потерпілий не забрав. За даним фактом порушено кримінальне провадження. Ведуться оперативно-профілактичні дії щодо встановлення викраденого мопеду.

Останнім часом на території м. Нова Каховка та інших населених пунктів Херсонської області почастішали випадки незаконних заволодінь мототранспортними засобами та крадіжок з автомобілів. Невжиття власниками авто-, мото транспорту заходів щодо збереження свого майна, сприяє вчиненню злочинів. В більшості, предметом злочинного посягання стають автомобілі та мототехніка вітчизняних та іноземних марок, які залишені на тривалий час без нагляду на вулицях, у нічний час біля під’їздів та у дворах багатоповерхових будинків. Найчастіше викрадаються автомобілі, які не обладнані сигналізацією та належними запираючими пристроями.

У зв’язку з частими крадіжками транспортних засобів працівники кримінальної поліції Новокаховського відділу розробили рекомендації щодо профілактики їх викрадень
Співробітники поліції закликають жителів м. Нова Каховка та прилеглої до неї території міст, сіл та селищ уважніше ставитися до мототехніки.

“Багато жителів м. Нова Каховка, на даний час для пересування використовують доступні за ціною і обслуговування мопеди. Поліцейські попереджають власників – не забувайте про збереження своїх транспортних засобів. Адже нерідко недбале ставлення до свого майна призводить до неприємних наслідків: залишені без нагляду мопеди стають легкою здобиччю зловмисників.

Щоб уникнути подібних крадіжок правоохоронці нагадують громадянам: мопеди не слід залишати без нагляду. У разі якщо виникла така необхідність – використовуйте протиугінні пристрої. Не слід довіряти нагляд за двоколісним транспортом випадковим людям. У нічний час ставте мопед в гараж, сарай або на стоянку. Не втрачайте документи на мопеди, де вказані серійні номери техніки. Постарайтеся запам’ятати особливі прикмети транспорту. У разі крадіжки ці деталі допоможуть у пошуку.

Для запобігання вчиненню злочинів необхідно:
– по можливості, не залишати автомобіль без нагляду на тривалий час;
– у нічний час користуватися охоронюваними автостоянками;
– в разі відсутності, обладнати транспортний засіб охоронною тривожною сигналізацією;
– якщо ви стали свідком вчинення злочину або спроби незаконного заволодіння автотранспортом чи побачили підозрілих осіб, які здійснюють будь-які дії, що викликають підозру, а саме намагаються зламати замки, відкотити автомобіль з місця, демонтувати деталі, тощо, прохання повідомляти до Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області за телефонами 102, (05549) 9-04-09, 0958231140.