Новокаховський водоканал застерігає: не потрапляйте на “вудку” шахраїв

Останнім  часом почастішали випадки, коли на під’їздах багатоповерхових будинків Нової Каховки  від імені КП «Міський водоканал» з’являються оголошення наступного змісту:

КП «Міський водоканал» не має жодного відношення до вказаного номеру телефону та на даний час  подав до поліції заяву  про встановлення факту шахрайських дій.

Водоканал звертається до мешканців Нової Каховки  з проханням не надавати жодної особистої інформації за такими телефонами.  Надалі  для запобігання  випадків шахрайства наше підприємство буде усі свої офіційні оголошення завіряти підписами та печатками, контролери КП «Міський Водоканал» мають при собі посвідчення.

До відома мешканців приватного сектора

На підставі Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22.06.2017р., Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» №2918-III від 10.01.2002 року, Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Вам необхідно самостійно в точці розподілу послуги водопостачання (на межі балансової належності мереж Водоканалу та споживача), або за згодою Водоканалу в місці входу водопровідного вводу на територію подвір’я  встановити прилад обліку води.

Також повідомляємо, що у зв’язку з набранням чинності Законом України №2119-VIII від 22.06.2017р. «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», внесено низку змін до законодавчих актів України, зокрема до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо застосування штрафних санкцій до порушників-споживачів вимог Правил користування водою без приладів обліку, порушення вимог щодо комерційного обліку питної води,  а також за викрадення води шляхом її самовільного використання.

Таким чином, у разі  несвоєчасного виконання Вами даної вимоги, порушення Вами законодавства у сфері комерційного обліку водопостачання, КП «Міський водоканал» буде вимушене застосувати до Вас штрафні санкції у відповідності до вимог чинного законодавства України.

 

Адміністрація КП «Міський водоканал»