Новокаховську школу-інтренат обласна рада передала військовим

Херсонська обласна рада на своїй черговій сесії, що проходить 16 березня, прийняла рішення  «Про надання згоди на передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області у державну власність (до сфери управління Міністерства оборони України) майнового комплексу Новокаховської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради»

Це рішення було прийняте за пропозицією постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від 01 березня 2018 року    № 777,  яким пропонувалося надати згоду на передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області у державну власність (до сфери управління Міністерства оборони України) майнового комплексу Новокаховської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради, що знаходиться за адресою: Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. Маяковського, 2, який розташований на земельній ділянці площею 2,54 га (кадастровий номер: 6510700000:07:009:0011).

Обласна рада доручила Херсонській обласній державній адміністрації здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо передачі у державну власність (до сфери управління Міністерства Оборони України) вищезазначеного майнового комплексу відповідно до вимог чинного законодавства України.

Як ми вже повідомляли раніше, це рішення прийняте на виконання плану щодо розміщення на території Херсонської області на постійній основі частин 57 окремої мото-піхотної бригади Південного оперативного командування Збройних Сил України.