Новорічна казка наяву

Вже не один рік у сільських клубах та будинках культури  працівники Новокаховського МПК та актори Театру юного глядача на чолі з Анатолієм Лазарєвим організовують для малечі новорічні вистави.  Так було і нині. У суботу, 24  грудня, дві творчі групи провели ранки для дітей у Дніпрянах, Райському, Тополівці, Обривці, Піщаному, Нових Лагерях та Корсунці.

Разом з акторами  дітей та всіх місцевих жителів вітали міський голова Володимир Коваленко, його заступник Володимир Сироватка, радник мера Юрій Кобцов, депутати міськради Сергій Хоменко, Олександр Афанасьєв, а також  голова Райської сільради Іван Коваль, Дніпрянської селищної Анатолій Білий.

Діти були в захваті, адже до останнього вірили, що до них неодмінно завітають Дід Мороз  та Снігуронька. Актори доклали максимум зусиль, аби не розчарувати малечу. Ігри, танці, конкурси, призи, хороводи, щирі вітання і подарунки. На певний час усі – і дорослі, і малі – поринули в атмосферу казки, де добро завжди перемагає зло, де немає суму і розчарувань, де кожне серце повниться любов’ю. Власне, цього й бажали селянам гості у новому 2017   році: любові, злагоди, порозуміння, а найголовніше – миру.

Особливо масовим було свято у Корсунці. На ялинку до клубу завітало аж 195 дітлахів. Загалом же участь у святкових ранках, які відбулися в селах Новокаховської міськради, взяли участь  понад 600  дітей,  кожен з яких отримав солодкий дарунок.