Новорічна вистава «Рукавичка» у дитячій школі мистецтв (фоторепортаж)

20 грудня 2017 року у комунальному закладі «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбулася чудова новорічна вистава за мотивами українських народних казок Ірини та Яни Златопольських «Рукавичка», на якій пощастило побувати кореспонденту NK Online.tv.

 Довгі тренування та репетиції допомогли Олені Тюкаловій, керівнику учбового театру «Колібрі», завідувачці театрально-хореографічним відділом, втілити свій задум в яскраву виставу.

Учні театрального класу, вокально-хорового відділу (Валерія Петрушенко, Емілія Нартя – викладач Олена Черняєва, молодший хор під керівництвом Олександра Гребенюка), ансамбль танцю «Первоцвіт» (керівник Марина Ющенко), народно-духовий відділ (Марія та Катерина Пархомчук (бандура) керівник Наталя Воропай) – все це кропітка робота учнів та їх творчих викладачів над виставою.

Декорації та художнє оформлення вистави подарувала глядачам викладач художнього відділу, директор школи Галина Ходос, а музичну залу прикрасили творчі роботи учнів художнього відділу до зимових свят. Чудова гра юних акторів, народні пісні, чарівні таночки та спів ліричної бандури залишили у глядача приємні враження і веселий настрій.

До дітей на свято завітали міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна та депутати міської ради Наталія Марченко, Сергій Євстратов, редактор міської газети “Нова Каховка” Євген Кавун.

Наприкінці заходу Володимир Іванович подякував артистам, викладачам, батькам і привітав їх з наступаючим Новим роком, Різдвом Христовим, побажавши здоров’я, злагоди та миру в нашій державі. І як вже традиційно склалося, кожний артист отримав солодощі від міського голови та депутатів міської ради.

Колектив школи щиро вдячний Володимиру Івановичу, благодійному фонду «Нова Каховка», депутатам Новокаховської міської ради за  увагу до нашої творчої роботи та приємні подарунки!

В. о. заступника директора з виховної роботи О. Гребенюк