Новорічне дійство «Від Миколая до Різдва» у ДШМ

Яскраве театралізоване дійство «Від Миколая до Різдва» в КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» (директор Галина Ходос).

Захід розпочався з цікавої театралізованої вистави «Від Миколая до Різдва», яку підготували учні 4 театрального класу учбового театру «Колібрі» (керівник Олена Тюкалова). У сюжеті постановки була відтворена українська народна традиція про знамениту різку під подушку неслухняних дітей від Святого Миколая.

Після театрального дійства викладачами та учнями школи був підготовлений чудовий концерт, який складався із музичних, вокальних, хореографічних та театральних номерів. Музична зала була тематично оформлена традиційною виставкою робіт учнів школи до зимових свят під назвою «Вечорниці». Неймовірна гра юних акторів та музичне виконання творів залишили у глядачів приємні враження і веселий настрій.

До дітей на свято завітали міський голова Володимир Коваленко та начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна. Наприкінці заходу Володимир Іванович подякував артистам, викладачам, батькам за чудову атмосферу святкового заходу і привітав присутніх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, побажавши всім здоров’я, злагоди та миру. Традиційно кожний учасник заходу отримав солодощі від міського голови.

Дякуємо директору школи Галині Ходос, режисеру заходу Олені Тюкаловій, звукооформлювачу Олександру Гребенюку, всім артистам, викладачам за організацію та участь у Новорічному дійстві. Вітаємо зі святами та бажаємо всього найкращого у Новому 2022 році.

Відділ культури і туризму