Новорічне привітання від сектору торгівлі та споживчих послуг

Напередодні Новорічних та різдвяних свят прийміть найщиріші вітання та побажання від сектору торгівлі та споживчих послуг.image002

Минає ще один рік нашого життя, рік випробувань та сподівань. Маємо надію, що у Новому 2015 році наше життя обов’язково зміниться на краще. Головне – пам`ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Тож давайте вірити в себе, самовіддано працювати для своїх родин та міста. І лише разом ми зможемо реалізувати ті виклики, що ставить перед нами життя.

Нехай у наступному році буде мир на землі, а 2015 рік принесе нашому місту достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас, в першу чергу, здоров’я, любов та злагоду.

Щороку в ці зимові дні ми, українці, славимо Господа колядою, даруємо нашим рідним подарунки. Давайте подаруємо їм найцінніше – тепло, увагу і любов. Нехай здійсняться усі наші мрії та задуми, усі добрі починання. Бажаємо вам Божого благословення хай будуть здорові наші діти та батьки. Хай буде мир і добробут у кожній оселі.

 А тепер до справ, без яких не може бути гарного свята. По-перше, виконавчий комітет щиро дякує всім суб’єктам господарювання, які відгукнулись на пропозицію новорічного освітлення своїх торгових об’єктів а тих, хто ще не відгукнувся нагадуємо, що у вас є ще зовсім трошки часу, щоб виправити це становище.

А по-друге нагадуємо, що на території міської ради рішенням виконавчого комітету від 23.09.2014 №328 “Про тимчасову заборону використання піротехнічних виробів на території міської ради” заборонено використання піротехнічних виробів (салютів, феєрверків та інших).

На переконання очільника міста, використання салютів та феєрверків у такий важкий для країни час є неприйнятним. Підтверджують позицію мера і численні звернення жителів міста та громадських організацій щодо недоцільності таких заходів, коли в східних областях України ведуться бої та гинуть люди.

Тому, дякуємо всім за порозуміння, віримо і в подальші гармонійні стосунки та порозуміння між нами.

Веселих свят! Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення.

                           З повагою сектор торгівлі та споживчих послуг.

Завідувач сектору торгівлі та споживчих послуг Тетяна Малій