Новорічні кубки – кращим тенісистам

Спортивні  «Новорічні кубки» у Новій Каховці  тривають. Cьогодні, 13 грудня,  відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту разом з  представниками міської влади та депутатського корпусу вітав вихованців секції  тенісу.

Звертаючись до присутніх, начальник відділу Наталія ТАРАН подякувала дітям за працю та результати, які вони демонстрували на змаганнях впродовж  всього року.

Також щирі вітання пролунали  на адресу наставників юних спортсменів – тренерів тенісного відділення ДСЮШ «Таврія» під керівництвом Сергія КОРОВАЙКА.

Заступник міського голови Володимир СИРОВАТКА та депутат міської ради, голова громадської організації «ДЮСК  з баскетболу «Імпульс» Віталій ПЕРЕТЯТЬКО побажали усім підкорення нових вершин, чесних  ігор та високих досягнень у царині великого тенісу. Як приклад присутнім нагадали про досягнення нашої видатної землячки Ангеліни Калініної, якою пишаються жителі Нової Каховки.

Від себе особисто, міського голови Володимира Коваленка, БФ “Нова Каховка” (Н. Безп’ята) та від імені депутатів Сергія Хоменка, Лілії Микитенко, Олександра Афанасьєва гості вручили дітлахам  торти, солодощі та фрукти й побажали  радісно зустріти новорічні свята.

А ще один торт своїм вихованцям презентував Сергій Васильович, тож  після тренувань дітлахів очікує солодкий стіл.

В свою чергу, тенісисти та тренери відділення висловлюють вдячність за опіку та підтримку і зичать усім небайдужим – представникам міської влади, депутатам, спонсорам, які підтримують розвиток дитячого спорту у місті, успішного  наступного року, плідної праці, позитиву, наснаги та добрі справи.