“Новорічні кубки” та щирі вітання для легкоатлетів Нової Каховки

Спортивні  «Новорічні кубки» у Новій Каховці  тривають. Вчора, 13 грудня,  відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту разом з  представниками міської влади та депутатського корпусу вітав вихованців секції  легкої атлетики.

Звертаючись до присутніх, начальник відділу Наталія Таран подякувала дітям за працю та результати, які вони демонстрували на змаганнях впродовж  всього року.

Також щирі вітання пролунали  на адресу наставників юних метальників – тренерів Едуарда та Владислава Піскунових.

Заступник міського голови Володимир Сироватка та депутат міської ради, голова громадської організації «ДЮСК  з баскетболу «Імпульс» Віталій Перетятько побажали усім нових досягнень та не звертати з вірно обраного шляху.

«Весь рік ви старанно працювали, захищали честь міста на змаганнях різних рівнів. І вам за це велика вдячність, – наголосив В. Перетятько. – Ми, в свою чергу, будемо і надалі докладати зусиль, аби  спорт у нашому місті розвивався та завжди був у пошані».

Від себе особисто, міського голови Володимира Коваленка та від імені депутатів Сергія Хоменка, Лілії Микитенко, Олександра Афанасьєва гості вручили дітлахам  торти, солодощі та фрукти й побажали  радісно зустріти новорічні свята. Крім того, користуючись нагодою, вони привітали  Владислава Піскунова з державною нагородою – медаллю «За працю і звитягу» (Указ Президента України №400/2017) та його підопічну –   бронзову призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Юлію Кисильову, якій Указом Президента присуджено орден «За мужність» ІІІ ступеня (ці  високі відзнаки вже присуджені і  будуть вручені  Владиславу Юрійовичу та його вихованці  незабаром).