Новорічні кубки і вітання – новокаховським волейболістам

19 грудня у  День Святого Миколая та з нагоди новорічних свят,  від імені міського голови Володимира Коваленка головний спеціаліст  відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту  Анна Кліщевська завітала  на заняття  до тренера з волейболу ДЮСШ «Таврія» Новокаховської міської ради Ольги Носаньової та її вихованців, яке відбувалося на базі школи №7.

На початку зустрічі Анна Кліщевська привітала спортсменів  з Днем Святого Миколая та новорічними святами, подякували за плідну працю,  побажала усім міцного здоров’я,  наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог у Новому 2018 році.

Ольга Носаньова підвела підсумки змагань «Новорічний кубок» з волейболу, та нагородила спортсменів медалями. Крім того, усі волейболісти отримали солодкі подарунки від мера Володимира Коваленка, депутатів міськради  та БФ “Нова Каховка” (Н. Безп’ята).

У свою чергу, вихованці та тренер секції з волейболу  висловлюють слова подяки міському голові Володимиру Коваленку, депутатському корпусу, БФ «Нова Каховка» (Н. Безп’ята)  за увагу, подарунки і   підтримку та розвиток фізичної культури і  спортуу Новій Каховці.