Новорічні свята у восьмій школі

Новий-РікНоворічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. Наприкінці грудня у СЗОШ №8 відбулася низка цікавих Новорічних дійств.

Напередодні всі учні школи дружно готувалися до них: прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, малювали малюнки, плакати, розучували вірші, пісні, новорічні вітання. На святкових новорічних ранках у початкових класах усі діти були активні: кружляли в хороводах, співали пісні, брали участь у різноманітних конкурсах. До них на свято завітали артисти з театру «Шанс» зі своєю казкою «Подорож на острів трьох мавп».

Новий-Рік-3

Але одна з найяскравіших довгоочікуваних  подій у житті школи  – це шкільний новорічний бал для старшокласників.

Новий-Рік-4

Уже 12 років поспіль під Новий рік  у закладі на сцені відбувається справжнє диво! Цього року 8 чарівних юнаків і дівчат у вечірніх костюмах і сукнях вийшли на сцену, щоб позмагатися  за корону Короля і Королеви  новорічного балу.

Новий-Рік-5

Цей новорічний вечір складався з безлічі яскравих моментів, які сприймалися глядачами  на одному диханні і сприяли чудовому  настрою в залі. П’ять Новий-Рік-2конкурсів: «Візитка», «Новорічний костюм», «Талант», «Запитання з конверта» і «Дефіле» стали перепусткою до заповітної мети. Всі присутні з цікавістю  спостерігали за перевтіленням конкурсантів у  різні образи: Алісу, Фею, Чарівника, Снігуроньку і навіть… Медсестру.

За підрахунком балів Королем і Королевою  обрано учнів: Сорокуна Дмитра (9-Б клас) та Макарову  Діану (10-А клас).

Проведені в школі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів і вчителів у переддень Нового 2016 року.