Новорічний концерт у Новокаховській дитячій музичній школі

У передноворічному очікуванні, 22 грудня 2017 року в Новокаховській дитячій музичній школі відбувся Новорічний концерт.

До затишної актової зали школи наче завітала зимова казка: ніжно обгорнула тендітними сніжинками, засвітила святковими вогниками та настроїла на чарівний лад всі музичні інструменти.

Зі сцени лунали святкові новорічні та різдвяні мелодії у виконанні юних музикантів–вокалістів: Омельчук Софії, Самодіної Анастасії, Тельнова Тимура та Бєлової Марії; піаністів: Гітіна Назара, Недосик Олександри та Демянішеної Мар’яни; саксофоніста Терехова Святослава; акордеоністів Геращенка Михайла та Ющенка Матвія; ансамблю скрипалів та ансамблю бандуристів. Сценарій свята склали Алла Семенова та Інна Горлач, а викладачі школи Світлана Бабенко, Лідія Слабошпицька, Лілія Буравцова, Валерія Куркіна, Тетяна Візнович, Ділара Ахмедова, Юліан Візнович, Людмила Панченко, Валентина Коновалова, Олена Безрукова та Людмила Власенко підготували виступи своїх учнів у концерті.

В цей чудовий вечір на сцені музичної школи дебютував новий клавішний інструмент YAMAHA, який нещодавно подарували школі на 65-річний ювілей міський голова Коваленко Володимир Іванович та депутатський корпус міської ради. Першою відкрила секрет виконання на електронному піаніно завідуюча фортепіанним відділом школи Лідія Слабошпицька. А потім Валерія Куркіна на YAMAHA акомпонувала бандуристам та скрипалям, які разом виконали традиційну новорічну пісню Jingle Bells, і інструмент радісно заспівав на різні голоси – від гучного контрабасу до кришталевих дзвоників!

Традиційним новорічним концертом творчий колектив викладачів та учнів Новокаховської дитячої музичної школи привітав всіх гостей з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай різдвяна зірка подарує кожному радість, надію, любов та мир!

Зі Святами!!!

Начальник Відділу культури і туризму Наталія Зарудна