“Новорічний кубок” з футзалу. З мамами і татами

26 грудня  у Новій Каховці, у спортивній залі «Гарт», відбулась відкрита першість міста з футзалу «Новорічний кубок». У змаганнях брали участь п’ять дитячих команд.

З нагоди відкриття традиційного турніру, який проходить за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, а цього року  -благодійного фонду Ігоря Колихаєва, з вітальними словами до присутніх звернулась начальник відділу Наталія Таран.

Вона подякувала дітям за їхні досягнення та побажала якнайкраще зустріти новорічні свята і гарно провести дозвілля на новорічних канікулах. Також до спортсменів звернулась представник фонду І. Колихаєва Наталія Лях, яка висловила побажання нових здобутків, успіхів, наснаги та гарних вражень від першості. Після урочистого відкриття дітям вручили   солодкі подарунки. Новизною першості стала участь батьківської команди у змаганнях. Тож мами й тата разом зі своїми  дітьми отримали позитивний заряд та гарний настрій.

Вітаємо тренера з футболу Анатолія Бакуліна, дітей-учасників та їхніх батьків з прийдешнім святом Нового року та бажаємо радісно зустріти новорічні свята, нових перемог на турнірах, кубках і чемпіонатах!