Нову Каховку відвідали дві групи юних туристів-краєзнавців

  У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, котрі визначають його своєрідність і неповторність. Місто Нова Каховка –  серце Херсонщини.

Незвичайність ландшафту – близькість величної ріки, що розкроїла безмежний степ навпіл,  вишукана архітектура старої частини міста, давнє скіфське повітря і вино Тавриди створюють особливий мікроклімат який приваблює у наше місто туристів.

21 квітня наше чарівне місто відвідало дві групи туристів з Херсона. Їх з радістю привітали в.о. директора Центру спорту, туризму та екскурсій «Данапріс» Новокаховської міської ради Л. Нікітіна та екскурсовод музею історії міста Н. Ільницька.

Юні туристи-краєзнавці відвідали видатні архітектурні та природні об’єкти нашого міста. Після цікавої та пізнавальної екскурсії по набережній міста діти завітали до музею  де продовжили пізнавати історію нашого міста.

Стомлені та щасливі  туристи подякували організаторам екскурсій і написали свої враження про наше місто в книзі побажань, відгуків та пропозицій Центру спорту, туризму та екскурсій «Данапріс», де зазначили, що обов’язково повернуться до нашого міста іще. Чекаємо на вас! Нам є чим вас ще здивувати!