Нову Каховку відвідав заступник міністра оборони України

Нещодавно Нову Каховку з робочим візитом відвідав заступник міністра оборони України генерал-майор  Олег Шевчук. Разом з міським головою Володимиром Коваленком, нардепом, секретарем комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Іваном Вінником він  оглянув нове місце дислокації 57 окремої мотопіхотної бригади та поспілкувався з її командиром полковником Юрієм Головашенком. 

Гості прибули до міста вертольотом. А далі – багатогодинні перемовини та відвідини різних локацій, в ході яких мова йшла про  розміщення  бригади  та покращення соціально-побутових умов для родин військовослужбовців.

Також відбулося знайомство з колективом вже колишнього інтернату №1. Як зазначив  В. Коваленко, багато  працівників даного закладу оформлюються на роботу у 57-у бригаду. В тому числі, деякі вже  уклали контракти на службу у складі частини.

-Люди, які там працювали, не будуть кинуті напризволяще. Питання на контролі, – наголосив мер. – Ще одне з ключових, яке ми обговорили, – надання приміщень для  перебування особового складу бригади, а також – побутове забезпечення родин військовослужбовців.  Подбати  необхідно про всіх.  Місто вже запропонувало відповідні земельні ділянки під майбутнє житлове будівництво. В ході зустрічі ми встигли їх оглянути.  Іван Вінник пообіцяв лобіювати питання виділення коштів на ці цілі. Разом ми  окреслили план дій на найближче майбутнє. Озвучили питання співпраці військових з містом. Домовилися, що постійно підтримуватимемо зв’язок і вирішувати нагальні питання у якнайшвидші терміни.

Після наради були надані відповідні доручення моїм заступникам, керівникам відділів і управлінь. Питань багато, їх треба вивчати, аби жодна з проблем нас не застала зненацька. Головна задача сьогодні перевести усі вище окреслені актуальні питання  із площини слів у площину дій.

В свою чергу, командир  57-ї бригади  Ю. Головашенко подякував за підтримку та акцентував: «Дуже приємно, що керівництво Херсонської обласної державної адміністрації та  безпосередньо Нової Каховки всіляко сприяє та допомагає у вирішенні проблемних питань, які стосуються розміщення нашої бригади в пункті постійної дислокації».