Об’єднана громада – розвиток туризму – добробут Херсонщини!

15 листопада на території зеленої садиби «Чумацька криниця», що на Олешші, відбувся ІІ-ий етап інноваційного соціально направленого проекту «Сучасна Херсонщина потребує ПРОФІ! Будуй майбутнє з Державною службою зайнятості!».

Об’єднана громада – розвиток туризму – добробут Херсонщини!

Мета цього етапу – скерування населення до започаткування власної справи в сфері Зеленого туризму, адже розвиток малого та середнього бізнесу в області це реальний шлях до самозайнятості. Захід відбувся за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації.

«Наша область має всі ресурси для розвитку сільського зеленого туризму, – зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов під час відкриття заходу. – Є багато прикладів вдалого започаткування бізнесу в даній сфері послуг. Але для того, щоб бути успішним потрібні фахові знання та підтримка з боку місцевих органів влади. Сьогодні ми маємо відпрацювати систему цього напрямку».

Дійсно, це новий формат співпраці між гілками влади, роботодавцями, службою зайнятості та іншими учасниками соціального діалогу, які опікуються питаннями зайнятості.

Безробітні, які мають на меті відкрити власний бізнес, мали нагоду поспілкуватися та отримати відповіді на питання від представників департаментів Херсонської ОДА, місцевого самоврядування, навчального Центру обласної служби зайнятості. Вони стали учасниками тренінгу щодо засад започаткування власної справи у сфері сільського зеленого туризму

На власних презентаціях господар Бази зеленого туризму «Чумацька криниця» Олександр Книга та власник Істрико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» Олександр Долинко розповіли з чого все починалося, про ризики та переваги цього бізнесу, ділилися своїми напрацюваннями.

Для присутніх працювали майстер-класи, що організували представники ДНЗ «Херсонський Центр професійно-технічної освіти ДСЗ», та була надана презентація «Херсонська обласна служба зайнятості – можливості започаткування власного бізнесу».

Вдділ інормаційної роботи Херсонського обласного центру зайнятості