Об’єднання співвласників: де наші кошти?

Минулого тижня в Херсоні на площі Свободи на акцію відчаю зібрались голови ОСББ обласного центру, які намагались перекрити проспект Ушакова. Вони волали про те, що не отримують гроші від держави на субсидії мешканцям, тож не мають можливості підготувати житло до опалювального періоду. От і звернулись до обласної влади за допомогою, написавши листа.

Влада не відмахнулась: голова ОДА Андрій Гордєєв передав те послання міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Зубку. Про це повідомив заступник голови ОДА Олександр Адамчик.

За даними Ірини Лисенко з департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА на проблему відреагував народний депутат України Олександр Співаковський: «Заявники зазначають про те, що починаючи з лютого 2017 року, ОСББ, ЖБК та ЖЕКи міста Херсон не отримують компенсації за пільги та субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. За 7 місяців року держава накопичила борги перед зазначеними організаціями у великих розмірах, адже значна частина мешканців багатоповерхових будинків отримує субсидію. За інформацію від голів ОСББ Суворовського району м.Херсон борги складають понад 40 тис. грн., через що ОСББ не можуть належним чином підготувати свої будинки до опалювального періоду, вчасно сплачувати кошти за «теплі кредити».

Співаковський розповів: підготовлено звернення до міністра фінансів України Олександра Данилюка щодо термінового перерахування необхідних коштів для повного погашення заборгованості за пільги та субсидії.

Голова Херсонської облдержадміністрації обіцяє вирішити питання заборгованості по субсидіях ОСББ до 25 жовтня. «Про субсидії для Херсонських ОСББ: питання буде вирішене до 25.10. Тільки з КМУ!» — написав він у facebook.